Продаж - Вілла 262 m² в Ая-Напі

Греція Кіпр Фамагуста
2 500 000 €
9542 €/m²
Property 40361 photo 1
Property 40361 photo 2
Property 40361 photo 3
Property 40361 photo 4
Property 40361 photo 5
Property 40361 photo 6
Property 40361 photo 7
Property 40361 photo 8
  • Код об'єкта 40361
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Вілла
  • Площа 262 m²
  • Площа ділянки 1028 m²
  • Регіон Агія Напа
  • Місце Фамагуста (Кіпр)
  • Кількість кімнат 4

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Кількість кімнат: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 200 m
  • Відстань до аеропорту: 38 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Камі́н
  • Kладовая

Опис

Продається 2-поверхова вілла площею 262 кв.м в Ая-Напі. Перший поверх складається з вітальні з кухнею, одного санвузла, однієї комори. Другий поверх складається з 3 спальних кімнаткімнати, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, зона барбекю, опалення. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. На території розташований басейн особистого користування.

Розташування