450 000 €
769 €/m²
Property 40587 photo 1
Property 40587 photo 2
Property 40587 photo 3
Property 40587 photo 4
Property 40587 photo 5
Property 40587 photo 6
Property 40587 photo 7
Property 40587 photo 8
Property 40587 photo 9
Property 40587 photo 10
Property 40587 photo 11

Деталі

  • Рік будівництва: 2009

Опис

Продається будівля площею 585 кв.м в Афінах.будівля розташований на один рівнях.

Розташування