Продаж - Квартира 265 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
1 350 000 €
5094 €/m²
Property 41267 photo 1
Property 41267 photo 2
Property 41267 photo 3
Property 41267 photo 4
Property 41267 photo 5
Property 41267 photo 6
Property 41267 photo 7
Property 41267 photo 8
Property 41267 photo 9
Property 41267 photo 10
  • Код об'єкта 41267
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 265 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Кількість поверхів: 4
  • Рік будівництва: 2019
  • Відстань від моря: 150 m
  • Відстань до аеропорту: 51 km

Опис

Продається Kвартира площею 265 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені опалення. Нерухомість продається з меблями.

Розташування