Продаж - Квартира 124 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
1 810 000 €
14597 €/m²
Property 41331 photo 1
Property 41331 photo 2
Property 41331 photo 3
  • Код об'єкта 41331
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 124 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Кількість поверхів: 5
  • Рік будівництва: 2019
  • Відстань від моря: 100 m
  • Відстань до аеропорту: 51 km

Опис

Продається Kвартира площею 124 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені опалення. Нерухомість продається з меблями.

Розташування