Продаж - Квартира 168 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
По запиту
Property 41372 photo 1
Property 41372 photo 2
Property 41372 photo 3
  • Код об'єкта 41372
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 168 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2019
  • Відстань від моря: 100 m
  • Відстань до аеропорту: 51 km

Опис

Продається Kвартира площею 168 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені опалення.

Продаж
620 000 € 4000 €/m²
  • Код об'єкта 50523
  • Площа 155 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
877 000 € 2884 €/m²
  • Код об'єкта 50531
  • Площа 304 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
520 000 € 5200 €/m²
  • Код об'єкта 50616
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
650 000 € 6500 €/m²
  • Код об'єкта 50617
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
210 000 € 2359 €/m²
  • Код об'єкта 50921
  • Площа 89 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
310 000 € 2980 €/m²
  • Код об'єкта 50925
  • Площа 104 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
355 000 € 2689 €/m²
  • Код об'єкта 50926
  • Площа 132 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
2 150 000 € 2221 €/m²
  • Код об'єкта 51111
  • Площа 968 m²
  • Відстань до моря 1200 m
Продаж
380 000 € 4418 €/m²
  • Код об'єкта 51113
  • Площа 86 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
330 000 € 3928 €/m²
  • Код об'єкта 51114
  • Площа 84 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку