Продаж - Квартира 135 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
По запиту
Property 41373 photo 1
Property 41373 photo 2
Property 41373 photo 3
  • Код об'єкта 41373
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 135 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2019
  • Відстань від моря: 100 m
  • Відстань до аеропорту: 51 km

Опис

Продається Kвартира площею 135 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені опалення.

Продаж
974 000 € 5975 €/m²
  • Код об'єкта 46932
  • Площа 163 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
520 000 € 4642 €/m²
  • Код об'єкта 46938
  • Площа 112 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
720 000 € 4556 €/m²
  • Код об'єкта 46939
  • Площа 158 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
550 000 € 5670 €/m²
  • Код об'єкта 46944
  • Площа 97 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
470 000 € 3481 €/m²
  • Код об'єкта 47015
  • Площа 135 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 250 000 € 7530 €/m²
  • Код об'єкта 47028
  • Площа 166 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 540 000 € 11323 €/m²
  • Код об'єкта 47030
  • Площа 136 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 300 000 € 4814 €/m²
  • Код об'єкта 47031
  • Площа 270 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
280 000 € 4375 €/m²
  • Код об'єкта 47061
  • Площа 64 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
236 000 € 2712 €/m²
  • Код об'єкта 48367
  • Площа 87 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку