Продаж - Квартира 81 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
По запиту
Property 41374 photo 1
Property 41374 photo 2
Property 41374 photo 3
  • Код об'єкта 41374
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 81 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2019
  • Відстань від моря: 100 m
  • Відстань до аеропорту: 51 km

Опис

Продається Kвартира площею 81 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені опалення.

Продаж
545 000 € 4067 €/m²
  • Код об'єкта 41721
  • Площа 134 m²
  • Кількість кімнат 3
Рекомендуємо Продаж
570 000 € 3725 €/m²
  • Код об'єкта 41724
  • Площа 153 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
890 000 € 3886 €/m²
  • Код об'єкта 41726
  • Площа 229 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
620 000 € 9393 €/m²
  • Код об'єкта 41728
  • Площа 66 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
350 000 € 2822 €/m²
  • Код об'єкта 41794
  • Площа 124 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
460 000 € 3216 €/m²
  • Код об'єкта 41881
  • Площа 143 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
355 000 € 1783 €/m²
  • Код об'єкта 41974
  • Площа 199 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
745 000 € 3801 €/m²
  • Код об'єкта 42023
  • Площа 196 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 031 000 € 6403 €/m²
  • Код об'єкта 42230
  • Площа 161 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
860 000 € 710 000 € 3922 €/m²
  • Код об'єкта 42255
  • Площа 181 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку