Продаж - Квартира 85 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
По запиту
Property 41375 photo 1
Property 41375 photo 2
Property 41375 photo 3
  • Код об'єкта 41375
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 85 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2019
  • Відстань від моря: 100 m
  • Відстань до аеропорту: 51 km

Опис

Продається Kвартира площею 85 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені опалення.

Розташування

Схожі об'єкти

Рекомендуємо Продаж
1 250 000 € 8561 €/m²
  • Код об'єкта 44123
  • Площа 146 m²
  • Відстань до моря 250 m
Продаж
600 000 € 5084 €/m²
  • Код об'єкта 44286
  • Площа 118 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
600 000 € 3750 €/m²
  • Код об'єкта 44287
  • Площа 160 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
520 000 € 4297 €/m²
  • Код об'єкта 44293
  • Площа 121 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
950 000 € 890 000 € 5668 €/m²
  • Код об'єкта 44294
  • Площа 157 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
340 000 € 3695 €/m²
  • Код об'єкта 44295
  • Площа 92 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 050 000 € 11170 €/m²
  • Код об'єкта 44297
  • Площа 94 m²
  • Відстань до моря 200 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 44378
  • Площа 0 m²
  • Відстань до моря 500 m
Продаж
2 257 200 € 17914 €/m²
  • Код об'єкта 44433
  • Площа 126 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
5 614 500 € 22104 €/m²
  • Код об'єкта 44434
  • Площа 254 m²
  • Відстань до моря 50 m

Підписка на розсилку