Продаж - Квартира 85 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
По запиту
Property 41385 photo 1
Property 41385 photo 2
Property 41385 photo 3
  • Код об'єкта 41385
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 85 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2019
  • Відстань від моря: 100 m
  • Відстань до аеропорту: 51 km

Опис

Продається Kвартира площею 85 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені опалення.

Продаж
1 750 000 € 7882 €/m²
  • Код об'єкта 36148
  • Площа 222 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
550 000 € 4435 €/m²
  • Код об'єкта 36190
  • Площа 124 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
570 000 € 3275 €/m²
  • Код об'єкта 36194
  • Площа 174 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
1 000 000 € 5000 €/m²
  • Код об'єкта 36432
  • Площа 200 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
650 000 € 4193 €/m²
  • Код об'єкта 36447
  • Площа 155 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
400 000 € 2139 €/m²
  • Код об'єкта 36481
  • Площа 187 m²
  • Кількість кімнат 5
Оренда
від 3 000 € 19 €/m²
  • Код об'єкта 36487
  • Площа 155 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
650 000 € 5416 €/m²
  • Код об'єкта 36548
  • Площа 120 m²
  • Кількість кімнат 4
Оренда
від 2 000 € 16 €/m²
  • Код об'єкта 36560
  • Площа 120 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
419 000 € 2909 €/m²
  • Код об'єкта 36725
  • Площа 144 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку