Продаж - Квартира 135 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
По запиту
Property 41388 photo 1
Property 41388 photo 2
Property 41388 photo 3
  • Код об'єкта 41388
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 135 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2019
  • Відстань від моря: 100 m
  • Відстань до аеропорту: 51 km

Опис

Продається Kвартира площею 135 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені опалення.

Продаж
420 000 € 3962 €/m²
  • Код об'єкта 26356
  • Площа 106 m²
  • Відстань до моря 900 m
Продаж
1 500 000 € 990 000 € 7500 €/m²
  • Код об'єкта 26372
  • Площа 132 m²
  • Відстань до моря 200 m
Продаж
400 000 € 2857 €/m²
  • Код об'єкта 26477
  • Площа 140 m²
  • Відстань до моря 200 m
Продаж
390 000 € 4588 €/m²
  • Код об'єкта 27292
  • Площа 85 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
560 000 € 450 000 € 3600 €/m²
  • Код об'єкта 29332
  • Площа 125 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
672 500 € 8406 €/m²
  • Код об'єкта 29388
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
747 000 € 8300 €/m²
  • Код об'єкта 29393
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
767 500 € 8527 €/m²
  • Код об'єкта 29394
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 600 000 € 15238 €/m²
  • Код об'єкта 29395
  • Площа 105 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
852 000 € 8114 €/m²
  • Код об'єкта 29402
  • Площа 105 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку