Продаж - Квартира 81 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
По запиту
Property 41389 photo 1
Property 41389 photo 2
Property 41389 photo 3
  • Код об'єкта 41389
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 81 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2019
  • Відстань від моря: 100 m
  • Відстань до аеропорту: 51 km

Опис

Продається Kвартира площею 81 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені опалення.

Продаж
2 040 000 € 17000 €/m²
  • Код об'єкта 41346
  • Площа 120 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 800 000 € 16091 €/m²
  • Код об'єкта 41347
  • Площа 174 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
1 260 000 € 14482 €/m²
  • Код об'єкта 41348
  • Площа 87 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 730 000 € 16347 €/m²
  • Код об'єкта 41349
  • Площа 167 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 300 000 € 16666 €/m²
  • Код об'єкта 41350
  • Площа 138 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 060 000 € 17166 €/m²
  • Код об'єкта 41351
  • Площа 120 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 840 000 € 16321 €/m²
  • Код об'єкта 41352
  • Площа 174 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 770 000 € 16586 €/m²
  • Код об'єкта 41353
  • Площа 167 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 340 000 € 16956 €/m²
  • Код об'єкта 41354
  • Площа 138 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 090 000 € 17416 €/m²
  • Код об'єкта 41355
  • Площа 120 m²
  • Відстань до моря 100 m

Підписка на розсилку