Продаж - Квартира 85 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
По запиту
Property 41390 photo 1
Property 41390 photo 2
Property 41390 photo 3
  • Код об'єкта 41390
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 85 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2019
  • Відстань від моря: 100 m
  • Відстань до аеропорту: 51 km

Опис

Продається Kвартира площею 85 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені опалення.

Продаж
800 000 € 5925 €/m²
  • Код об'єкта 31868
  • Площа 135 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
325 000 € 4333 €/m²
  • Код об'єкта 31957
  • Площа 75 m²
  • Кількість кімнат 1
Продаж
385 000 € 5500 €/m²
  • Код об'єкта 31958
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
620 000 € 6200 €/m²
  • Код об'єкта 31988
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
750 000 € 10000 €/m²
  • Код об'єкта 31993
  • Площа 75 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
650 000 € 7558 €/m²
  • Код об'єкта 32708
  • Площа 86 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
4 390 000 € 12507 €/m²
  • Код об'єкта 32903
  • Площа 351 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
635 000 € 3023 €/m²
  • Код об'єкта 32998
  • Площа 210 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
840 000 € 9333 €/m²
  • Код об'єкта 33330
  • Площа 90 m²
  • Відстань до моря 2700 m
Продаж
475 000 € 3861 €/m²
  • Код об'єкта 33353
  • Площа 123 m²
  • Відстань до моря 2000 m

Підписка на розсилку