Продаж - Квартира 174 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
По запиту
Property 41399 photo 1
Property 41399 photo 2
Property 41399 photo 3
  • Код об'єкта 41399
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 174 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2019
  • Відстань від моря: 100 m
  • Відстань до аеропорту: 51 km

Послуги

  • Ліфт

Опис

Продається Kвартира площею 174 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
440 000 € 4888 €/m²
  • Код об'єкта 56483
  • Площа 90 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
580 000 € 4873 €/m²
  • Код об'єкта 56484
  • Площа 119 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
523 000 € 3463 €/m²
  • Код об'єкта 56549
  • Площа 151 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
230 000 € 3965 €/m²
  • Код об'єкта 56555
  • Площа 58 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
678 030 € 4644 €/m²
  • Код об'єкта 56588
  • Площа 146 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
524 300 € 4946 €/m²
  • Код об'єкта 56595
  • Площа 106 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
245 000 € 2207 €/m²
  • Код об'єкта 56912
  • Площа 111 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
384 000 € 2477 €/m²
  • Код об'єкта 56918
  • Площа 155 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
1 580 000 € 6810 €/m²
  • Код об'єкта 56951
  • Площа 232 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
1 600 000 € 5245 €/m²
  • Код об'єкта 56973
  • Площа 305 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку