Продаж - Квартира 118 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
По запиту
Property 41401 photo 1
Property 41401 photo 2
Property 41401 photo 3
  • Код об'єкта 41401
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 118 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2019
  • Відстань від моря: 100 m
  • Відстань до аеропорту: 51 km

Послуги

  • Ліфт

Опис

Продається Kвартира площею 118 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 41440
  • Площа 174 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 41441
  • Площа 168 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 41442
  • Площа 137 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 41443
  • Площа 120 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 41444
  • Площа 174 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 41445
  • Площа 556 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 41446
  • Площа 592 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 41447
  • Площа 309 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
3 980 000 € 17847 €/m²
  • Код об'єкта 41461
  • Площа 223 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
850 000 € 8947 €/m²
  • Код об'єкта 41552
  • Площа 95 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку