Продаж - Квартира 174 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
По запиту
Property 41402 photo 1
Property 41402 photo 2
Property 41402 photo 3
  • Код об'єкта 41402
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 174 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2019
  • Відстань від моря: 100 m
  • Відстань до аеропорту: 51 km

Послуги

  • Ліфт

Опис

Продається Kвартира площею 174 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
1 230 000 € 15000 €/m²
  • Код об'єкта 41325
  • Площа 82 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
1 780 000 € 14354 €/m²
  • Код об'єкта 41326
  • Площа 124 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 340 000 € 14011 €/m²
  • Код об'єкта 41327
  • Площа 167 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
1 960 000 € 14202 €/m²
  • Код об'єкта 41328
  • Площа 138 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
1 250 000 € 15243 €/m²
  • Код об'єкта 41329
  • Площа 82 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
1 290 000 € 15000 €/m²
  • Код об'єкта 41330
  • Площа 86 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
1 810 000 € 14596 €/m²
  • Код об'єкта 41331
  • Площа 124 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 380 000 € 14251 €/m²
  • Код об'єкта 41332
  • Площа 167 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
1 990 000 € 14420 €/m²
  • Код об'єкта 41333
  • Площа 138 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
1 270 000 € 15487 €/m²
  • Код об'єкта 41334
  • Площа 82 m²
  • Відстань до моря 100 m

Підписка на розсилку