Продаж - Квартира 168 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
По запиту
Property 41413 photo 1
Property 41413 photo 2
Property 41413 photo 3
  • Код об'єкта 41413
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 168 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2019
  • Відстань від моря: 100 m

Послуги

  • Ліфт

Опис

Продається Kвартира площею 168 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
360 000 € 4186 €/m²
  • Код об'єкта 14936
  • Площа 86 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 775 000 € 8743 €/m²
  • Код об'єкта 14950
  • Площа 203 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
740 000 € 3523 €/m²
  • Код об'єкта 15952
  • Площа 210 m²
  • Відстань до моря 200 m
Продаж
750 000 € 4411 €/m²
  • Код об'єкта 15956
  • Площа 170 m²
  • Відстань до моря 200 m
Продаж
700 000 € 4761 €/m²
  • Код об'єкта 20272
  • Площа 147 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
1 100 000 € 4074 €/m²
  • Код об'єкта 20274
  • Площа 270 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
580 000 € 4461 €/m²
  • Код об'єкта 21416
  • Площа 130 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
4 000 000 € 7547 €/m²
  • Код об'єкта 21437
  • Площа 530 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
3 400 000 € 8353 €/m²
  • Код об'єкта 21439
  • Площа 407 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
658 000 € 6388 €/m²
  • Код об'єкта 22607
  • Площа 103 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку