Продаж - Квартира 136 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
По запиту
Property 41418 photo 1
Property 41418 photo 2
Property 41418 photo 3
  • Код об'єкта 41418
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 136 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2019
  • Відстань від моря: 100 m

Послуги

  • Ліфт

Опис

Продається Kвартира площею 136 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
775 000 € 9011 €/m²
  • Код об'єкта 42318
  • Площа 86 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
785 000 € 10466 €/m²
  • Код об'єкта 42319
  • Площа 75 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
370 000 € 3814 €/m²
  • Код об'єкта 42384
  • Площа 97 m²
  • Відстань до моря 4000 m
Продаж
650 000 € 3714 €/m²
  • Код об'єкта 42405
  • Площа 175 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
890 000 € 2479 €/m²
  • Код об'єкта 42415
  • Площа 359 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
708 000 €
  • Код об'єкта 42422
  • Площа 0 m²
  • Відстань до моря 300 m
Продаж
730 000 € 4478 €/m²
  • Код об'єкта 42489
  • Площа 163 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
850 000 € 720 000 € 2987 €/m²
  • Код об'єкта 42721
  • Площа 241 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
2 200 000 € 14666 €/m²
  • Код об'єкта 42950
  • Площа 150 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
2 000 000 € 14705 €/m²
  • Код об'єкта 43628
  • Площа 136 m²
  • Відстань до моря 40 m

Підписка на розсилку