Продаж - Квартира 168 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
По запиту
Property 41421 photo 1
Property 41421 photo 2
Property 41421 photo 3
  • Код об'єкта 41421
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 168 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2019
  • Відстань від моря: 100 m

Послуги

  • Ліфт

Опис

Продається Kвартира площею 168 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
911 000 € 846 000 € 3990 €/m²
  • Код об'єкта 33867
  • Площа 212 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
2 400 000 € 14285 €/m²
  • Код об'єкта 33894
  • Площа 168 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
4 500 000 € 14285 €/m²
  • Код об'єкта 33907
  • Площа 315 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
500 000 € 420 000 € 7000 €/m²
  • Код об'єкта 33911
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
490 000 € 5568 €/m²
  • Код об'єкта 34202
  • Площа 88 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
2 500 000 € 8305 €/m²
  • Код об'єкта 34233
  • Площа 301 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 125 000 € 5952 €/m²
  • Код об'єкта 34282
  • Площа 189 m²
  • Відстань до моря 300 m
Продаж
499 000 € 2901 €/m²
  • Код об'єкта 35205
  • Площа 172 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
750 000 € 6250 €/m²
  • Код об'єкта 35315
  • Площа 120 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
400 000 € 2395 €/m²
  • Код об'єкта 35709
  • Площа 167 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку