Продаж - Квартира 119 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
По запиту
Property 41423 photo 1
Property 41423 photo 2
Property 41423 photo 3
  • Код об'єкта 41423
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 119 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2019
  • Відстань від моря: 100 m

Послуги

  • Ліфт

Опис

Продається Kвартира площею 119 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
590 000 € 3554 €/m²
  • Код об'єкта 49563
  • Площа 166 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
300 000 € 3061 €/m²
  • Код об'єкта 49653
  • Площа 98 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
900 000 € 3797 €/m²
  • Код об'єкта 49700
  • Площа 237 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
555 000 € 4703 €/m²
  • Код об'єкта 49702
  • Площа 118 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
332 000 € 3074 €/m²
  • Код об'єкта 49704
  • Площа 108 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
461 000 € 4852 €/m²
  • Код об'єкта 49717
  • Площа 95 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
335 611 € 6991 €/m²
  • Код об'єкта 49736
  • Площа 48 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
1 430 286 € 7815 €/m²
  • Код об'єкта 49737
  • Площа 183 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
530 622 € 4279 €/m²
  • Код об'єкта 49738
  • Площа 124 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
410 000 € 3082 €/m²
  • Код об'єкта 49789
  • Площа 133 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку