Продаж - Квартира 168 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
По запиту
Property 41425 photo 1
Property 41425 photo 2
Property 41425 photo 3
  • Код об'єкта 41425
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 168 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2019
  • Відстань від моря: 100 m

Послуги

  • Ліфт

Опис

Продається Kвартира площею 168 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт.

Розташування

Схожі об'єкти

Оренда
від 6 250 € /на місяць 52 €/m²
  • Код об'єкта 56111
  • Площа 120 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
425 000 € 4619 €/m²
  • Код об'єкта 52525
  • Площа 92 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
250 000 € 2403 €/m²
  • Код об'єкта 52364
  • Площа 104 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
252 450 € 3321 €/m²
  • Код об'єкта 56085
  • Площа 76 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
1 580 000 € 6810 €/m²
  • Код об'єкта 56951
  • Площа 232 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
235 000 € 2732 €/m²
  • Код об'єкта 52312
  • Площа 86 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
678 030 € 4644 €/m²
  • Код об'єкта 56588
  • Площа 146 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
250 000 € 2450 €/m²
  • Код об'єкта 56141
  • Площа 102 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку