Продаж - Квартира 136 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
По запиту
Property 41426 photo 1
Property 41426 photo 2
Property 41426 photo 3
  • Код об'єкта 41426
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 136 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2019
  • Відстань від моря: 100 m

Послуги

  • Ліфт

Опис

Продається Kвартира площею 136 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
2 880 000 € 16551 €/m²
  • Код об'єкта 41356
  • Площа 174 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 800 000 € 16766 €/m²
  • Код об'єкта 41357
  • Площа 167 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 370 000 € 17173 €/m²
  • Код об'єкта 41358
  • Площа 138 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 120 000 € 17666 €/m²
  • Код об'єкта 41359
  • Площа 120 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 920 000 € 16781 €/m²
  • Код об'єкта 41360
  • Площа 174 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 840 000 € 17005 €/m²
  • Код об'єкта 41361
  • Площа 167 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 400 000 € 17391 €/m²
  • Код об'єкта 41362
  • Площа 138 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 150 000 € 17916 €/m²
  • Код об'єкта 41363
  • Площа 120 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 960 000 € 17011 €/m²
  • Код об'єкта 41364
  • Площа 174 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 880 000 € 17245 €/m²
  • Код об'єкта 41365
  • Площа 167 m²
  • Відстань до моря 100 m

Підписка на розсилку