Продаж - Квартира 168 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
По запиту
Property 41433 photo 1
Property 41433 photo 2
Property 41433 photo 3
  • Код об'єкта 41433
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 168 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2019
  • Відстань від моря: 100 m
  • Відстань до аеропорту: 51 km

Послуги

  • Ліфт

Опис

Продається Kвартира площею 168 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
680 000 € 578 000 € 3958 €/m²
  • Код об'єкта 41699
  • Площа 146 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
620 000 € 6200 €/m²
  • Код об'єкта 41711
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
620 000 € 580 000 € 5800 €/m²
  • Код об'єкта 41712
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
620 000 € 580 000 € 5800 €/m²
  • Код об'єкта 41713
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
620 000 € 580 000 € 5800 €/m²
  • Код об'єкта 41716
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
545 000 € 4067 €/m²
  • Код об'єкта 41721
  • Площа 134 m²
  • Кількість кімнат 3
Рекомендуємо Продаж
570 000 € 3725 €/m²
  • Код об'єкта 41724
  • Площа 153 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
890 000 € 3886 €/m²
  • Код об'єкта 41726
  • Площа 229 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
620 000 € 9393 €/m²
  • Код об'єкта 41728
  • Площа 66 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
350 000 € 2822 €/m²
  • Код об'єкта 41794
  • Площа 124 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку