Продаж - Квартира 136 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
По запиту
Property 41434 photo 1
Property 41434 photo 2
Property 41434 photo 3
  • Код об'єкта 41434
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 136 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2019
  • Відстань від моря: 100 m

Послуги

  • Ліфт

Опис

Продається Kвартира площею 136 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
3 750 000 € 2480 €/m²
  • Код об'єкта 51496
  • Площа 1512 m²
  • Кількість кімнат 18
Продаж
505 000 € 3156 €/m²
  • Код об'єкта 51520
  • Площа 160 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
210 000 € 3134 €/m²
  • Код об'єкта 51524
  • Площа 67 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
845 000 € 8711 €/m²
  • Код об'єкта 51526
  • Площа 97 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 020 000 € 8500 €/m²
  • Код об'єкта 51528
  • Площа 120 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
319 900 € 3231 €/m²
  • Код об'єкта 51661
  • Площа 99 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
305 000 € 3674 €/m²
  • Код об'єкта 51903
  • Площа 83 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
344 000 € 3698 €/m²
  • Код об'єкта 51906
  • Площа 93 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
640 000 € 3720 €/m²
  • Код об'єкта 51939
  • Площа 172 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
530 000 € 1992 €/m²
  • Код об'єкта 51952
  • Площа 266 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку