Продаж - Квартира 119 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
По запиту
Property 41435 photo 1
Property 41435 photo 2
Property 41435 photo 3
  • Код об'єкта 41435
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 119 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2019
  • Відстань від моря: 100 m

Послуги

  • Ліфт

Опис

Продається Kвартира площею 119 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
760 000 € 6178 €/m²
  • Код об'єкта 39938
  • Площа 123 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
2 785 000 € 10711 €/m²
  • Код об'єкта 40392
  • Площа 260 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
725 000 € 3571 €/m²
  • Код об'єкта 40393
  • Площа 203 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
770 000 € 3793 €/m²
  • Код об'єкта 40396
  • Площа 203 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
550 000 € 7333 €/m²
  • Код об'єкта 40856
  • Площа 75 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 700 000 € 11409 €/m²
  • Код об'єкта 40918
  • Площа 149 m²
  • Відстань до моря 1000 m
Продаж
1 390 000 € 6150 €/m²
  • Код об'єкта 41253
  • Площа 226 m²
  • Відстань до моря 150 m
Продаж
840 000 € 5000 €/m²
  • Код об'єкта 41254
  • Площа 168 m²
  • Відстань до моря 1500 m
Продаж
1 000 000 € 3816 €/m²
  • Код об'єкта 41255
  • Площа 262 m²
  • Відстань до моря 1500 m
Продаж
1 200 000 € 4316 €/m²
  • Код об'єкта 41264
  • Площа 278 m²
  • Відстань до моря 150 m

Підписка на розсилку