Продаж - Квартира 168 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
По запиту
Property 41437 photo 1
Property 41437 photo 2
Property 41437 photo 3
  • Код об'єкта 41437
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 168 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2019
  • Відстань від моря: 100 m

Послуги

  • Ліфт

Опис

Продається Kвартира площею 168 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
2 480 000 € 18370 €/m²
  • Код об'єкта 41294
  • Площа 135 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
3 590 000 € 17342 €/m²
  • Код об'єкта 41295
  • Площа 207 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 780 000 € 19857 €/m²
  • Код об'єкта 41296
  • Площа 140 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
3 980 000 € 17847 €/m²
  • Код об'єкта 41297
  • Площа 223 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
2 780 000 € 20000 €/m²
  • Код об'єкта 41298
  • Площа 139 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
3 910 000 € 19452 €/m²
  • Код об'єкта 41299
  • Площа 201 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
3 910 000 € 19452 €/m²
  • Код об'єкта 41300
  • Площа 201 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
5 980 000 € 15216 €/m²
  • Код об'єкта 41301
  • Площа 393 m²
  • Відстань до моря 100 m
Продаж
622 000 € 4676 €/m²
  • Код об'єкта 41303
  • Площа 133 m²
  • Відстань до моря 1500 m
Продаж
4 650 000 € 18452 €/m²
  • Код об'єкта 41306
  • Площа 252 m²
  • Відстань до моря 100 m

Підписка на розсилку