Продаж - Квартира 174 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
По запиту
Property 41440 photo 1
Property 41440 photo 2
Property 41440 photo 3
  • Код об'єкта 41440
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 174 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2019
  • Відстань від моря: 100 m

Послуги

  • Ліфт

Опис

Продається Kвартира площею 174 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
600 000 € 561 000 € 3280 €/m²
  • Код об'єкта 41658
  • Площа 171 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
565 000 € 5231 €/m²
  • Код об'єкта 41661
  • Площа 108 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
940 000 € 5280 €/m²
  • Код об'єкта 41662
  • Площа 178 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 290 000 € 5890 €/m²
  • Код об'єкта 41663
  • Площа 219 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
2 280 000 € 7037 €/m²
  • Код об'єкта 41664
  • Площа 324 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
400 000 € 320 000 € 2831 €/m²
  • Код об'єкта 41696
  • Площа 113 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
680 000 € 578 000 € 3958 €/m²
  • Код об'єкта 41699
  • Площа 146 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
620 000 € 6200 €/m²
  • Код об'єкта 41711
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
620 000 € 580 000 € 5800 €/m²
  • Код об'єкта 41712
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
620 000 € 580 000 € 5800 €/m²
  • Код об'єкта 41713
  • Площа 100 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку