Продаж - Квартира 168 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
По запиту
Property 41441 photo 1
Property 41441 photo 2
Property 41441 photo 3
  • Код об'єкта 41441
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 168 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2019
  • Відстань від моря: 100 m

Послуги

  • Ліфт

Опис

Продається Kвартира площею 168 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
550 000 € 5670 €/m²
  • Код об'єкта 46944
  • Площа 97 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
470 000 € 3481 €/m²
  • Код об'єкта 47015
  • Площа 135 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 250 000 € 7530 €/m²
  • Код об'єкта 47028
  • Площа 166 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 540 000 € 11323 €/m²
  • Код об'єкта 47030
  • Площа 136 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 300 000 € 4814 €/m²
  • Код об'єкта 47031
  • Площа 270 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
280 000 € 4375 €/m²
  • Код об'єкта 47061
  • Площа 64 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
236 000 € 2712 €/m²
  • Код об'єкта 48367
  • Площа 87 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
480 000 € 3636 €/m²
  • Код об'єкта 48572
  • Площа 132 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
925 000 € 4625 €/m²
  • Код об'єкта 48660
  • Площа 200 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
390 000 € 4193 €/m²
  • Код об'єкта 48787
  • Площа 93 m²
  • Кількість кімнат 4

Підписка на розсилку