Продаж - Квартира 174 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
По запиту
Property 41444 photo 1
Property 41444 photo 2
Property 41444 photo 3
  • Код об'єкта 41444
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 174 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2019
  • Відстань від моря: 100 m

Послуги

  • Ліфт

Опис

Продається Kвартира площею 174 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
1 750 000 € 1 400 000 € 7486 €/m²
  • Код об'єкта 46223
  • Площа 187 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
270 000 € 2454 €/m²
  • Код об'єкта 46298
  • Площа 110 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
839 000 € 3585 €/m²
  • Код об'єкта 46304
  • Площа 234 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
260 000 € 3170 €/m²
  • Код об'єкта 46526
  • Площа 82 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
860 000 € 3150 €/m²
  • Код об'єкта 46527
  • Площа 273 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
465 000 € 3019 €/m²
  • Код об'єкта 46528
  • Площа 154 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
570 000 € 4956 €/m²
  • Код об'єкта 46530
  • Площа 115 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
705 000 € 4862 €/m²
  • Код об'єкта 46531
  • Площа 145 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
495 000 € 9900 €/m²
  • Код об'єкта 46550
  • Площа 50 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
531 508 € 4392 €/m²
  • Код об'єкта 46828
  • Площа 121 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку