Продаж - Квартира 556 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
По запиту
Property 41445 photo 1
Property 41445 photo 2
Property 41445 photo 3
  • Код об'єкта 41445
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 556 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2019
  • Відстань від моря: 100 m

Послуги

  • Ліфт

Опис

Продається Kвартира площею 556 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
890 000 € 2479 €/m²
  • Код об'єкта 42415
  • Площа 359 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
708 000 €
  • Код об'єкта 42422
  • Площа 0 m²
  • Відстань до моря 300 m
Продаж
730 000 € 4478 €/m²
  • Код об'єкта 42489
  • Площа 163 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
850 000 € 720 000 € 2987 €/m²
  • Код об'єкта 42721
  • Площа 241 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
2 200 000 € 14666 €/m²
  • Код об'єкта 42950
  • Площа 150 m²
  • Кількість кімнат 3
Оренда
від 3 000 € 29 €/m²
  • Код об'єкта 42953
  • Площа 103 m²
  • Кількість кімнат 3
Оренда
від 4 500 € 30 €/m²
  • Код об'єкта 42954
  • Площа 150 m²
  • Кількість кімнат 3
Оренда
від 5 500 € 30 €/m²
  • Код об'єкта 42955
  • Площа 180 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
2 000 000 € 14705 €/m²
  • Код об'єкта 43628
  • Площа 136 m²
  • Відстань до моря 40 m
Продаж
1 380 000 € 12545 €/m²
  • Код об'єкта 43651
  • Площа 110 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку