Продаж - Квартира 592 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
По запиту
Property 41446 photo 1
Property 41446 photo 2
Property 41446 photo 3
  • Код об'єкта 41446
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 592 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2019
  • Відстань від моря: 100 m

Послуги

  • Ліфт

Опис

Продається Kвартира площею 592 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
2 245 980 € 6847 €/m²
  • Код об'єкта 37331
  • Площа 328 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
1 290 000 € 8216 €/m²
  • Код об'єкта 37494
  • Площа 157 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
2 090 000 € 16587 €/m²
  • Код об'єкта 37610
  • Площа 126 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
2 500 000 € 13888 €/m²
  • Код об'єкта 37781
  • Площа 180 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
3 900 000 € 11470 €/m²
  • Код об'єкта 37782
  • Площа 340 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
2 020 700 € 8419 €/m²
  • Код об'єкта 37852
  • Площа 240 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
445 280 € 4240 €/m²
  • Код об'єкта 37865
  • Площа 105 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
750 200 € 3641 €/m²
  • Код об'єкта 37868
  • Площа 206 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
400 000 € 6779 €/m²
  • Код об'єкта 37995
  • Площа 59 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
420 000 € 3559 €/m²
  • Код об'єкта 38052
  • Площа 118 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку