Продаж - Квартира 309 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
По запиту
Property 41447 photo 1
Property 41447 photo 2
Property 41447 photo 3
  • Код об'єкта 41447
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 309 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2019
  • Відстань від моря: 100 m
  • Відстань до аеропорту: 51 km

Послуги

  • Ліфт

Опис

Продається Kвартира площею 309 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені опалення. У будівлі розташований ліфт.

Продаж
3 730 000 € 13970 €/m²
  • Код об'єкта 45141
  • Площа 267 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
5 800 000 € 19205 €/m²
  • Код об'єкта 45142
  • Площа 302 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
2 785 000 € 13994 €/m²
  • Код об'єкта 45146
  • Площа 199 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
2 500 000 € 12690 €/m²
  • Код об'єкта 45147
  • Площа 197 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
3 950 000 € 22571 €/m²
  • Код об'єкта 45149
  • Площа 175 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
550 000 € 7142 €/m²
  • Код об'єкта 45387
  • Площа 77 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 550 000 € 6595 €/m²
  • Код об'єкта 45442
  • Площа 235 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
735 000 € 4016 €/m²
  • Код об'єкта 45561
  • Площа 183 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
950 000 € 4077 €/m²
  • Код об'єкта 45562
  • Площа 233 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
355 000 € 4437 €/m²
  • Код об'єкта 45572
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку