Продаж - Вілла 295 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
800 000 €
2712 €/m²
Property 43242 photo 1
Property 43242 photo 2
Property 43242 photo 3
Property 43242 photo 4
Property 43242 photo 5
Property 43242 photo 6
  • Код об'єкта 43242
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Вілла
  • Площа 295 m²
  • Площа ділянки 562 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)
  • Кількість кімнат 6

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Кількість кімнат: 6
  • Умова: На стадії будівництва
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Відстань від моря: 4000 m
  • Відстань до аеропорту: 60 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Kладовая
  • Подвійне скління
  • Розкішний будинок (Люкс)

Опис

Продається 3-поверхова вілла площею 295 кв.м В Лимассоле. Цокольний поверх складається з однієї спальної кімнатиоднієї душової кімнати, однієї комори. Перший поверх складається з вітальні з кухнею, вітальні, одного санвузла. Другий поверх складається з 3 спальних кімнаткімнати, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, зона барбекю, опалення. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на гори.