По запиту
Property 42509 photo 1
Property 42509 photo 2
Property 42509 photo 3
Property 42509 photo 4

Деталі

  • Рік будівництва: 1975
  • Рік реновації: 2005
  • Відстань від моря: 9000 m
  • Відстань до аеропорту: 35 km

Послуги

  • Ліфт
  • Kладовая

Опис

Продається будівля площею 840 кв.м в Афінах.будівля розташований на один рівнях. Будівля має кутове розташування. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на місто.

Продаж
600 000 € 1071 €/m²
  • Код об'єкта 54669
  • Площа 560 m²
  • Відстань до моря 15800 m
Продаж
1 050 000 € 3500 €/m²
  • Код об'єкта 54731
  • Площа 300 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
575 000 € 1513 €/m²
  • Код об'єкта 55862
  • Площа 380 m²
  • Відстань до моря 130 m
Продаж
480 000 € 2400 €/m²
  • Код об'єкта 55876
  • Площа 200 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
1 500 000 € 1851 €/m²
  • Код об'єкта 56119
  • Площа 810 m²
  • Кількість кімнат 13
Продаж
950 000 € 3006 €/m²
  • Код об'єкта 56358
  • Площа 316 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
500 000 € 2272 €/m²
  • Код об'єкта 56797
  • Площа 220 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
По запиту
  • Код об'єкта 57228
  • Площа 835 m²
  • Відстань до моря 500 m
Продаж
1 250 000 € 1879 €/m²
  • Код об'єкта 57343
  • Площа 665 m²
  • Відстань до моря 6000 m
Продаж
850 000 € 3068 €/m²
  • Код об'єкта 57672
  • Площа 277 m²
  • Кількість кімнат 9

Підписка на розсилку