250 000 €
31 €/m²
Property 43610 photo 1
Property 43610 photo 2
Property 43610 photo 3
Property 43610 photo 4

Деталі

  • Відстань від моря: 2400 m
  • Відст. до найближ. міста: 1 km
  • Відстань до аеропорту: 60 km

Опис

For sale two plots together. The first plot is located on the upper side of the road, with a total area of 5.000sqm and is available to build 200sqm house. The second plot has a total surface of 3.000sqm and does not build. Both plots offer sea, mountain and city views and are directly connected to water and electricity.

Продаж
240 000 € 800 €/m²
  • Код об'єкта 34331
  • Площа 300 m²
  • Відстань до моря 4000 m
Продаж
250 000 € 125 €/m²
  • Код об'єкта 38076
  • Площа 2000 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Продаж
250 000 € 113 €/m²
  • Код об'єкта 38078
  • Площа 2194 m²
  • Відстань до моря 2000 m
Продаж
225 000 € 56 €/m²
  • Код об'єкта 39767
  • Площа 4000 m²
  • Відстань до моря 2300 m
Продаж
230 000 € 92 €/m²
  • Код об'єкта 41967
  • Площа 2500 m²
  • Відстань до моря 6200 m
Продаж
250 000 € 250 €/m²
  • Код об'єкта 42246
  • Площа 1000 m²
  • Відстань до моря 500 m
Продаж
250 000 € 31 €/m²
  • Код об'єкта 43610
  • Площа 8000 m²
  • Відстань до моря 2400 m
Продаж
250 000 € 214 000 € 13 €/m²
  • Код об'єкта 45663
  • Площа 16000 m²
  • Відстань до моря 1600 m
Продаж
235 000 € 940 €/m²
  • Код об'єкта 50113
  • Площа 250 m²
  • Відстань до моря 2300 m
Продаж
250 000 € 125 €/m²
  • Код об'єкта 50671
  • Площа 2000 m²
  • Відстань до моря 2400 m

Підписка на розсилку