Продаж - Квартира 136 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
2 000 000 €
14706 €/m²
Property 43628 photo 1
Property 43628 photo 2
Property 43628 photo 3
Property 43628 photo 4
Property 43628 photo 5
Property 43628 photo 6
Property 43628 photo 7
Property 43628 photo 8
Property 43628 photo 9
Property 43628 photo 10
Property 43628 photo 11
  • Код об'єкта 43628
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 136 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2022
  • Відстань від моря: 40 m
  • Відстань до аеропорту: 60 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт

Опис

Продається Kвартира площею 136 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування. У розпорядженні власників - загальний басейн на території. Об'єкт пропонує красивий вид на море.

Розташування