Продаються

Продаж - Квартира 225 m² в Салоніках

Греція Салоніки Салоніки - Муніципалітет
По запиту
Property 43740 photo 1
Property 43740 photo 2

Деталі

  • Поверх: 2 поверх
  • Рік будівництва: 1969
  • Рік реновації: 2014
  • Опалення: газ
  • Відстань від моря: 700 m
  • Відстань до аеропорту: 11 km

Послуги

  • Kладовая

Опис

Продається Kвартира площею 225 кв.м в Салоніках У об'єкта передбачені кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями.

Продаж
230 000 € 2446 €/m²
  • Код об'єкта 58876
  • Площа 94 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
450 000 € 3750 €/m²
  • Код об'єкта 58920
  • Площа 120 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
395 000 € 3291 €/m²
  • Код об'єкта 58921
  • Площа 120 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
600 000 € 5454 €/m²
  • Код об'єкта 58932
  • Площа 110 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
240 000 € 230 000 € 2875 €/m²
  • Код об'єкта 59096
  • Площа 80 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
135 000 € 2812 €/m²
  • Код об'єкта 59129
  • Площа 48 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
320 000 € 280 000 € 4666 €/m²
  • Код об'єкта 59131
  • Площа 60 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
120 000 € 1578 €/m²
  • Код об'єкта 59195
  • Площа 76 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
395 000 € 3160 €/m²
  • Код об'єкта 59229
  • Площа 125 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
185 000 € 2642 €/m²
  • Код об'єкта 59246
  • Площа 70 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку