Продаж - Вілла 300 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
900 000 €
3000 €/m²
Property 43817 photo 1
Property 43817 photo 2
Property 43817 photo 3
  • Код об'єкта 43817
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Вілла
  • Площа 300 m²
  • Площа ділянки 629 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)
  • Кількість кімнат 6

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Кількість кімнат: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Відстань від моря: 800 m
  • Відстань до аеропорту: 60 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Kладовая

Опис

Продається 2-поверхова вілла площею 300 кв.м В Лимассоле. Перший поверх складається з вітальні з кухнею, вітальні, однієї кухонної кімнати, одного санвузла, однієї комори. Другий поверх складається з 4 спальних кімнаткімнати, 2 душевих кімнат. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, зона барбекю. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. На території розташований басейн особистого користування.

Продаж
850 000 € 4250 €/m²
  • Код об'єкта 46268
  • Площа 200 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
750 000 € 2380 €/m²
  • Код об'єкта 46652
  • Площа 315 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
1 200 000 € 779 €/m²
  • Код об'єкта 47005
  • Площа 1540 m²
  • Відстань до моря 15000 m
Продаж
1 000 000 € 4484 €/m²
  • Код об'єкта 47459
  • Площа 223 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
1 300 000 € 3757 €/m²
  • Код об'єкта 48890
  • Площа 346 m²
  • Кількість кімнат 7
Продаж
790 000 € 2904 €/m²
  • Код об'єкта 48964
  • Площа 272 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
750 000 € 3456 €/m²
  • Код об'єкта 49394
  • Площа 217 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
1 200 000 € 3389 €/m²
  • Код об'єкта 49712
  • Площа 354 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
788 200 € 2680 €/m²
  • Код об'єкта 49747
  • Площа 294 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
780 000 € 3561 €/m²
  • Код об'єкта 49776
  • Площа 219 m²
  • Кількість кімнат 7

Підписка на розсилку