Продаж - Вілла 315 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол Агіос Афанасій
750 000 €
2381 €/m²
Property 46652 photo 1
Property 46652 photo 2
Property 46652 photo 3
Property 46652 photo 4
Property 46652 photo 5
Property 46652 photo 6

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Кількість кімнат: 6
  • Умова: На стадії будівництва
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • Відстань від моря: 3500 m
  • Відстань до аеропорту: 51 km

Послуги

  • Паркінг
  • Kладовая
  • Подвійне скління
  • Внутрішні сходи
  • Розкішний будинок (Люкс)

Опис

Продається 2-поверхова вілла площею 315 кв.м В Лимассоле. Перший поверх складається з однієї спальної кімнативітальні, однієї кухонної кімнати, одного санвузла. Другий поверх складається з 4 спальних кімнаткімнати, 3 душевих кімнат, однієї комори. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад.

Розташування