Продаж - Вілла 440 m² В Пафосе

Греція Кіпр Пафос
1 395 000 €
3170 €/m²
Property 44227 photo 1
Property 44227 photo 2
Property 44227 photo 3
Property 44227 photo 4
Property 44227 photo 5
Property 44227 photo 6
Property 44227 photo 7
Property 44227 photo 8
Property 44227 photo 9
Property 44227 photo 10
Property 44227 photo 11
Property 44227 photo 12
Property 44227 photo 13
Property 44227 photo 14
Property 44227 photo 15
Property 44227 photo 16
  • Код об'єкта 44227
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Вілла
  • Площа 440 m²
  • Площа ділянки 650 m²
  • Регіон Пафос
  • Місце Пафос (Кіпр)

Деталі

  • Умова: На стадії будівництва
  • Відстань від моря: 2000 m
  • Відстань до аеропорту: 15 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул
  • Ліфт

Опис

Продається вілла площею 440 кв.м В Пафосе. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує красивий вид на море.

Розташування