Продаж - Квартира 94 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
1 050 000 €
11170 €/m²
Property 44297 photo 1
Property 44297 photo 2
Property 44297 photo 3
Property 44297 photo 4
Property 44297 photo 5
Property 44297 photo 6
Property 44297 photo 7
Property 44297 photo 8
Property 44297 photo 9
Property 44297 photo 10
  • Код об'єкта 44297
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 94 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2019
  • Опалення: інший
  • Відстань від моря: 200 m
  • Відстань до аеропорту: 60 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт
  • Kладовая

Опис

Продається Kвартира площею 94 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування. У розпорядженні власників - загальний басейн на території.

Розташування