Продаж - Квартира В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
По запиту
Property 44378 photo 1
  • Код об'єкта 44378
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2020
  • Опалення: електричний
  • Відстань від моря: 500 m
  • Відстань до аеропорту: 60 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт

Опис

Продається Kвартира площею 0 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, опалення. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування. У розпорядженні власників - загальний басейн на території. Об'єкт пропонує красивий вид на море, на місто.

Розташування

Схожі об'єкти

Оренда
від 3 000 € 19 €/m²
  • Код об'єкта 36487
  • Площа 155 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
1 700 000 € 6028 €/m²
  • Код об'єкта 52044
  • Площа 282 m²
  • Кількість кімнат 6
Продаж
297 500 € 2458 €/m²
  • Код об'єкта 52049
  • Площа 121 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
250 000 € 3289 €/m²
  • Код об'єкта 52050
  • Площа 76 m²
  • Кількість кімнат 2
Продаж
345 000 € 2574 €/m²
  • Код об'єкта 52058
  • Площа 134 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
480 000 € 2944 €/m²
  • Код об'єкта 52060
  • Площа 163 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
460 000 € 5168 €/m²
  • Код об'єкта 52061
  • Площа 89 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
385 000 € 2916 €/m²
  • Код об'єкта 52072
  • Площа 132 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
725 000 € 3961 €/m²
  • Код об'єкта 52248
  • Площа 183 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
320 000 € 3298 €/m²
  • Код об'єкта 52260
  • Площа 97 m²
  • Кількість кімнат 3

Підписка на розсилку