Продаж - Земельна ділянка 5340 m² В Ларнаке

Греція Кіпр Ларнака Мароні
2 450 000 € 1 890 000 €
353 €/m²
Property 44454 photo 1
Property 44454 photo 2
Property 44454 photo 3

Деталі

  • Відстань від моря: 5 m
  • Відст. до найближ. міста: 30 km
  • Відстань до аеропорту: 28 km

Опис

Продається земельна ділянка площею 5340 кв.м. В Ларнаке На території: підведена вода, відведено електрику. Об'єкт пропонує красивий вид на море.

Розташування