Продаж - Земельна ділянка 100406 m² В Пафосе

Греція Кіпр Пафос
2 800 000 €
27 €/m²
Property 51636 photo 1
Property 51636 photo 2
Property 51636 photo 3
  • Код об'єкта 51636
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Земельна ділянка
  • Площа ділянки 100406 m²
  • Регіон Пафос
  • Місце Пафос (Кіпр)

Деталі

Опис

Продається земельна ділянка площею 100406 кв.м. В Пафосе

Продаж
3 150 000 € 794 €/m²
  • Код об'єкта 36479
  • Площа 3963 m²
  • Відстань до моря 200 m
Продаж
2 300 000 € 1812 €/m²
  • Код об'єкта 42473
  • Площа 1269 m²
  • Відстань до моря 300 m
Продаж
2 515 000 € 47 €/m²
  • Код об'єкта 25610
  • Площа 52844 m²
  • Відстань до моря 1800 m
Продаж
2 300 000 € 919 €/m²
  • Код об'єкта 38197
  • Площа 2501 m²
  • Відстань до моря 2500 m
Продаж
3 368 000 € 32 €/m²
  • Код об'єкта 25643
  • Площа 103011 m²
  • Відстань до моря 1300 m
Продаж
2 700 000 € 106 €/m²
  • Код об'єкта 49602
  • Площа 25461 m²
  • Відстань до моря 400 m
Продаж
3 500 000 € 1334 €/m²
  • Код об'єкта 38308
  • Площа 2623 m²
  • Відстань до моря 3000 m

Підписка на розсилку