Продаж - Квартира 235 m² В Лимассоле

Греція Кіпр Лімасол
2 600 000 €
11064 €/m²
Property 44807 photo 1
  • Код об'єкта 44807
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Квартира
  • Площа 235 m²
  • Регіон Лімасол
  • Місце Лімасол (Кіпр)

Деталі

  • Рік будівництва: 2020
  • Умова: На стадії будівництва
  • Відстань від моря: 10 m
  • Відстань до аеропорту: 65 km

Послуги

  • Паркінг
  • Ліфт

Опис

Продається на стадії будівництва. Kвартира площею 235 кв.м В Лимассоле У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування. У розпорядженні власників - загальний басейн на території. Об'єкт пропонує красивий вид на море.

Розташування