Property 45268 photo 1
Property 45268 photo 2
Property 45268 photo 3
Property 45268 photo 4
Property 45268 photo 5
Property 45268 photo 6
Property 45268 photo 7
Property 45268 photo 8
Property 45268 photo 9
Property 45268 photo 10
Property 45268 photo 11
Property 45268 photo 12
Property 45268 photo 13
Property 45268 photo 14
Property 45268 photo 15
Property 45268 photo 16

Деталі

  • Рік будівництва: 1995
  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: дизель
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 11000 m
  • Відст. до найближ. міста: 0,5 km
  • Відстань до аеропорту: 7 km

Послуги

  • Паркінг
  • Камі́н
  • Kладовая
  • Гараж

Опис

Продається 1-поверхова вілла площею 324 кв.м на острові Крит. Вілла складається з 3 спальних кімнатвітальні з кухнею, однієї кухонної кімнати, кімнати, однієї комори. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, камін, кондиціонер, зона барбекю, опалення. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад, гараж. Об'єкт пропонує чудовий панорамний вид на море, на гори.

Продаж
1 000 000 € 950 000 € 2199 €/m²
  • Код об'єкта 27059
  • Площа 432 m²
  • Кількість кімнат 7
Рекомендуємо Продаж
960 000 € 6400 €/m²
  • Код об'єкта 61626
  • Площа 150 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
940 000 € 939 000 € 3912 €/m²
  • Код об'єкта 43802
  • Площа 240 m²
  • Кількість кімнат 5
Продаж
587 000 € 3668 €/m²
  • Код об'єкта 42645
  • Площа 160 m²
  • Кількість кімнат 5
Монопольний Продаж
579 000 € 4991 €/m²
  • Код об'єкта 57728
  • Площа 116 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
630 000 € 2739 €/m²
  • Код об'єкта 65284
  • Площа 230 m²
  • Кількість кімнат 4
Продаж
950 000 € 12179 €/m²
  • Код об'єкта 60124
  • Площа 78 m²
  • Кількість кімнат 3
Продаж
910 000 € 800 000 € 5000 €/m²
  • Код об'єкта 52962
  • Площа 160 m²
  • Кількість кімнат 6
Рекомендуємо Продаж
920 000 € 8070 €/m²
  • Код об'єкта 64076
  • Площа 114 m²
  • Кількість кімнат 4
Рекомендуємо Продаж
949 000 € 2497 €/m²
  • Код об'єкта 65546
  • Площа 380 m²
  • Кількість кімнат 8

Підписка на розсилку