Продаж - Вілла 210 m² В Пафосе

Греція Кіпр Пафос
340 000 €
1619 €/m²
Property 45375 photo 1
Property 45375 photo 2
Property 45375 photo 3
Property 45375 photo 4
Property 45375 photo 5
Property 45375 photo 6
Property 45375 photo 7
Property 45375 photo 8
Property 45375 photo 9
Property 45375 photo 10
Property 45375 photo 11
Property 45375 photo 12
Property 45375 photo 13
Property 45375 photo 14
Property 45375 photo 15
  • Код об'єкта 45375
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Вілла
  • Площа 210 m²
  • Площа ділянки 255 m²
  • Регіон Пафос
  • Місце Пафос (Кіпр)
  • Кількість кімнат 4

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Рік будівництва: 2020
  • Кількість кімнат: 4
  • Опалення: інший
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 3500 m

Послуги

  • Паркінг

Опис

Продається 2-поверхова вілла площею 210 кв.м В Пафосе. Перший поверх складається з вітальні з кухнею, одного санвузла. Другий поверх складається з 3 спальних кімнаткімнати, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, опалення. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. Об'єкт пропонує красивий вид на гори.