Продаж - Вілла 188 m² В Ларнаке

Греція Кіпр Ларнака Лейвадія
Ціна від 470 000 €
2500 €/m²
Property 51997 photo 1
Property 51997 photo 2
Property 51997 photo 3
Property 51997 photo 4

Деталі

  • Кількість поверхів: 2
  • Кількість кімнат: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Відстань від моря: 1000 m
  • Відстань до аеропорту: 18 km

Послуги

  • Паркінг
  • Пул

Опис

Продається 2-поверхова вілла площею 188 кв.м В Ларнаке. Перший поверх складається з вітальні з кухнею, однієї кухонної кімнати, одного санвузла. Другий поверх складається з 4 спальних кімнаткімнати, однієї душової кімнати. До нерухомості відноситься місце для паркування, сад. На території розташований басейн особистого користування.

Розташування