Property 45639 photo 1
Property 45639 photo 2

Деталі

  • Річних: 6,96%
  • Рік будівництва: 1988
  • Відстань від моря: 700 m
  • Відстань до аеропорту: 14 km

Опис

Продається будівля площею 4458 кв.м в Салоніках.будівля розташований на один рівнях. Нерухомість продається з меблями. У будівлі розташований ліфт. До нерухомості відноситься місце для паркування, гараж. Об'єкт пропонує красивий вид на море.

Продаж
3 200 000 € 5517 €/m²
  • Код об'єкта 10764
  • Площа 580 m²
  • Відстань до моря 3400 m
Продаж
3 700 000 € 3 300 000 € 1031 €/m²
  • Код об'єкта 32058
  • Площа 3200 m²
  • Відстань до моря 1200 m
Продаж
2 500 000 € 4166 €/m²
  • Код об'єкта 34451
  • Площа 600 m²
  • Відстань до моря 550 m
Продаж
2 500 000 € 3246 €/m²
  • Код об'єкта 38585
  • Площа 770 m²
  • Кількість кімнат 16
Інвестиції Продаж
3 000 000 € 672 €/m²
  • Код об'єкта 45639
  • Площа 4458 m²
  • Відстань до моря 700 m
Продаж
2 700 000 € 3970 €/m²
  • Код об'єкта 63501
  • Площа 680 m²
  • Відстань до моря 240 m
Продаж
3 200 000 € 4000 €/m²
  • Код об'єкта 63747
  • Площа 800 m²
  • Відстань до моря 1300 m

Підписка на розсилку