Продаж - Вілла 267 m² в Ая-Напі

Греція Кіпр Фамагуста
2 500 000 €
9363 €/m²
Property 46076 photo 1
Property 46076 photo 2
Property 46076 photo 3
Property 46076 photo 4
Property 46076 photo 5
Property 46076 photo 6
Property 46076 photo 7
Property 46076 photo 8
Property 46076 photo 9
Property 46076 photo 10
Property 46076 photo 11
Property 46076 photo 12
  • Код об'єкта 46076
  • Продаж, оренда Продаж
  • Тип Вілла
  • Площа 267 m²
  • Площа ділянки 743 m²
  • Регіон Агія Напа
  • Місце Фамагуста (Кіпр)
  • Кількість кімнат 5

Деталі

  • Кількість поверхів: 3
  • Кількість кімнат: 5
  • Умова: На стадії будівництва
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 6
  • Відстань від моря: 5 m
  • Відстань до аеропорту: 40 km

Опис

Продається 3-поверхова вілла площею 267 кв.м в Ая-Напі. Цокольний поверх складається з кімнати, однієї комори. Перший поверх складається з 2 спальних кімнатвітальні з кухнею, 2 душевих кімнат, одного санвузла, однієї комори. Другий поверх складається з 2 спальних кімнаткімнати, однієї душової кімнати. У об'єкта передбачені сонячні батареї для нагріву води, кондиціонер, зона барбекю. Нерухомість продається з меблями. У об'єкта встановлена сигналізація. До нерухомості відноситься місце для паркування. На території розташований басейн особистого користування. Об'єкт пропонує красивий вид на море.