300 000 €
2174 €/m²
Property 4653 photo 1
Property 4653 photo 2
Property 4653 photo 3
Property 4653 photo 4
Property 4653 photo 5
Property 4653 photo 6

Деталі

  • Рік будівництва: 1985
  • Кількість кімнат: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Відстань від моря: 10000 m
  • Відстань до аеропорту: 9 km

Послуги

  • Паркінг

Опис

Продається Kвартира площею 138 кв.м в АфінахКвартира розташована на першому поверсі та складається з 3 спальних кімнатвітальні, однієї кухонної кімнати, кімнати. У об'єкта передбачені опалення. Нерухомість продається з меблями. До нерухомості відноситься місце для паркування.

Квартира розташована в районі Нео Псичіко

Розташування